Telefon: +420 737 686 109 Napište nám

Psaní textů a článků

Internet je plný různých magazínů a odborných blogů. Není proto divu, že řada z našich klientů poptává napsání článků, případně dokonce dlouhodobé spravování celého webu. Při něm dokážeme pravidelně dodávat nové články, vymýšlet poutavá témata a mnoho dalšího. V tomto článku popíšeme, jak v takové situaci postupujeme a co vše jsme vám schopni nabídnout.

Celý článek

Když jsme spustili náš katalog copywriterů a textařů Copywriteři.cz, nečekali jsme, jaké reakce na internetu vyvolá. V diskuzích se strhla přímo mela názorů na prodej textů v Čechách, a jak tomu už bývá, objevila se pozitivní, ale i negativní kritika. Snažili jsme se s ní co nejlépe naložit a katalog postupně upravovali podle všech názorů, které se k nám dostaly.

Celý článek

Za několik měsíců své existence se tým projektu iParťák.cz rozrostl z několika málo lidí na mnoho desítek. Pracují pro nás čeští i slovenští textaři, jazykoví korektoři, překladatelé mnoha světových jazyků, programátoři, grafici, konzultanti a další. Jak tyto lidi hledáme a podle jakých kritérií je přijímáme do našeho týmu?

Celý článek
12