Telefon: +420 737 686 109 Napište nám

O naší firmě

Vyjádření týmu iParťáka:

Koukněte se na Jirkovo článek, kde se dozvíte více informací o tom, proč naší firmu prodal. A teď už kormidlo a celkový vítr do plachet bude vést někdo jiný. Michal Brůžek je mladý energický člověk, který je zapálený pro danou věc a i díky tomu náš celý tým věří, že iParťáka výborně povede. Přeci jen má hlavu plnou nápadů, které bychom mohli společnými silami realizovat.
Je jen na něm, jak mu to celé půjde a jak si poradí s různými nástrahami. Ale musíme říct jedno, Michale, celý tým iParťáka ti drží palce!

Celý článek

Jedním ze základních kamenů naší společnosti je naše nespokojenost s úrovní dodavatelů na trhu. Textaři, co píší hrozné texty, programátoři, co neplní termíny, a mnoho a mnoho dalšího. Pokud uvažujete o spolupráci s námi nebo už dokonce jste našimi klienty, rádi bychom vám představili několik zajímavostí, které o nás možná nevíte. Tak schválně, věděli jste je všechny?

Celý článek

Už přibližně tři roky pracuji na internetu a vyhledávám nové schopné textaře. Nejdříve jsem je potřeboval jako redaktory pro mé magazíny, později jako členy do našeho firemního týmu. Vždy je ale spojovalo jedno – moje snaha vybrat jen ty nejlepší, jejichž práce bude na vysoké úrovni a texty budou splňovat kritéria požadované kvality. Hledání takových lidí je ale těžké, a proto jsme se rozhodli jej usnadnit.

Celý článek
12