Telefon: +420 737 686 109 Napište nám

Naše projekty

Mnohým svým klientům radíme, aby nespěchali. Znáte to, máte nápad na obrovský portál plný složitých funkcí a od nás se dočkáte šestimístné částky za jeho vytvoření. Najednou před vámi leží rozhodnutí, zda tuto investici provést, nebo se na projekt úplně vykašlat. Myslím si, že to není chyba rozpočtu, ale toho, jak od začátku postupujete.

Celý článek

Když jsme spustili náš katalog copywriterů a textařů Copywriteři.cz, nečekali jsme, jaké reakce na internetu vyvolá. V diskuzích se strhla přímo mela názorů na prodej textů v Čechách, a jak tomu už bývá, objevila se pozitivní, ale i negativní kritika. Snažili jsme se s ní co nejlépe naložit a katalog postupně upravovali podle všech názorů, které se k nám dostaly.

Celý článek

Naše firma tu s vámi není ani čtvrt roku a už začíná sypat jeden nový projekt za druhým. Investovali jsme desítky tisíc do nákupu domén a další desítky tisíc do postavení projektů, které na nich budou umístěné. Jak už jste možná zaznamenali, hlavní vizí naší firmy je pomáhání lidem. Chceme jim usnadnit práci, což odráží i princip našich služeb a všech našich dosavadních projektů. Tento není výjimkou.

Celý článek

Už přibližně tři roky pracuji na internetu a vyhledávám nové schopné textaře. Nejdříve jsem je potřeboval jako redaktory pro mé magazíny, později jako členy do našeho firemního týmu. Vždy je ale spojovalo jedno – moje snaha vybrat jen ty nejlepší, jejichž práce bude na vysoké úrovni a texty budou splňovat kritéria požadované kvality. Hledání takových lidí je ale těžké, a proto jsme se rozhodli jej usnadnit.

Celý článek
12